Lüks Safari

    Kadınların hayatlarını kolaylaştıran, birbiriyle kombine edilebilen,  zamansız ve yüksek kalitede koleksiyonlar sunan tasarım markası olan Fistan by A. , 2016 İlkbahar-Yaz sezonunda Afrika ve lüks temalarını bir araya getiriyor.


    Afrika'da safari hiç bu kadar lüks olmamıştı. Kumaş ve dikişte kaliteye önem veren herkesin tercih edebileceği bir marka olan Fistan by A., yeni sezonda lüks dokunuştaki kumaşları Afrika'nın sıcağıyla buluşturuyor. 

    Kadınların gardıroplarına zamansız ve kaliteli parçalar sunan Fistan by A.'nın tasarımcısı ve kurucusu Zuhal Attila, 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için ilhamını, tabiatıyla büyüleyen Afrika'dan alıyor. Safari temalı lüks keten takımlar, uçuşan şifonlar, akışkan ipekler, nar çiçeği, hakiler ve Afrika kıyılarının sonsuz mavileri... Fistan by A. yeni sezonunda kaliteden ödün vermeyen tüm kadınları Afrika kıtasının muhteşem doğasına davet ediyor.
  • Visa
  • Amex

Yeni Müşteriyim

Hesap Oluştur

Hızlı ve güvenli bir alışveriş için yeni bir hesap oluşturun. Böylece sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.

Devam

Kayıtlı Müşteriyim